Bloggers

De bloggers van ContentXperience op Say X:

Alex Steg – Redacteur & Tekstschrijver – alex@contentxperience.nl
Diane Essenburg – Marketing & Communicatie – diane@contentxperience.nl
Jennifer Steg – Content & Mediabeheer – jennifer@contentxperience.nl
Carmen Bijsterveld – Marketing & Communicatie – carmen@contentxperience.nl
Robin van Gennep – Marketing & Communicatie – robin@contentxperience.nl
Valentijn Tempels – Crossmedia Designer – valentijn@contentxperience.nl
Janneke Kloosterman – Marketing & Communicatie – janneke@contentxperience.nl